cz

BDSM seznamka - Jak to funguje

reklama

 

First rule of BDSM dating

BDSM životní styl je náročný a vyžaduje určité věci, které si jednotlivec musí uvědomit a prozkoumávat sám sebe aby našel cestu k prozkoumávání netradičního přístupu k erotice. BDSM vyžaduje mnoho času, sebepoznání a poznání sama sebe. Propracovaný dotazník při registraci do BDSM seznamky vám umožní n nastavit si hranice a umožní ostatním

zjistit, co se vám líbí a co hledáte. Vytvořte si svůj dokonalý profil a najděte pro vás ideálního partnera, který miluje netradiční erotické praktiky jako je BDSM, Fetish, latex a mnoho dalšího…

 

 

 

Protection for your safety

Úplná kontrola nad svým profilem a obsahem. V BDSM chápeme, že je nutné mít soukromý a dostatečnou anonymitu. Díky nastavení bezpečnosti ve vašem osobním profilu si můžete nastavit, kdo uvidí váš profil, vaše fotky a veškerý obsah , který na stránky vložíte. Rozhodněte, kdo může sdílet fotky či informace o vás. Vaše názory na BDSM seznamku se mohou vyvíjet a tak máte dokonalý prostředek jak se bezpečně pohybovat na naší seznamce pro milovníky netradiční erotiky.

 

Your best kinky Matches

Nevíte si rady jak najít BDSM pozitivního partnera či partnerku na naší seznamce. Pak je zde pro vás návrh partnerů „navržení uživatelé“ díky našemu skvělému algoritmu, který vám vybere toho partnera, který se k vám hodí. Párování je vyhodnoceno v počtu procent podle kterých se k sobě hodíte díky tomu, co navrhovaný partner vyplnil ve svém profilu. Propracovaný profil vám tak dá možnost získat kvalitní návrhy partnerů. Proto doporučujeme důkladně a pravdivě vyplnit svůj profil abyste zbytečně nenaráželi na potenciální partnery, kteří se k vám nehodí.

 

 

 

Kink search for you

Pokud vám nevyhovuje náš návrh partnerů, pak je zde rozšířené hledání BDSM partnera v našem speciálním formuláři, kde můžete zahrnout veškeré BDSM praktiky, a vlastnosti ideálního partnera, vzdálenost od vás a mnoho dalšího. BDSM vyhledávání je ideální pro to abyste si mohli najít ideálního partnera. Mnoho serverů tuto funkci nenabízí, ale myslíme si, že vyhledávání je velice důležitá část BDSM a Bondage seznamky.

 

Write a kinky blog to show whats in your mind

Nejen hledání partnera je důležité, ale také napsat to na co myslíte a co si přejete. K tomu je pro vás připraven BDSM a Kinky blog, do kterého můžete přispívat a ukázat ostatním co hledáte a co se vám líbí. Nejen že tento blog může fungovat jako vaše zpovědnice tužeb ale také jako vaše osobní představení a prezentace vašich BDSM snů a tužeb.

 

 

 

Kinky forum where you can discuse your desires

BDSM fórum je jednou ze součástí seznamky, kde můžete diskutovat o vašich snech nebo najít odpověď na vaše otázky ohledně BDSM, Fetish, Bondage a dalších věcí, které vás zajímají. Najdete zde diskusní fórum o místech, které můžete navštívit, BDSM kluby ale také témata, která zajímají ostatní uživatele a to vám dá více prostoru jak proniknout do světa BDSM

 

Fetish and BDSM events list to have real fun

Již jste někdy přemýšleli, že zajdete na BDSM párty, Fetish párty nebo podobnou reálnou akci, kde se můžete setkat s novými lidmi a udělat si přátele či potkat potenciálního partnera. Fetish a BDSM events list je zde pro vás aby vás informoval o tom co se u vás ve městě ale i ve světě děje a jakou akci můžete navštívit. Tyto akce vkládá jak administrátor stránek, tak ověření uživatelé, kteří jsou prověření a jejich informace jsou důvěryhodné a jím nabízená akce či párty se opravdu koná.

 

 

 

Sexy, fetish and BDSM to go mobile

Je nám jasné, že v dnešní době není čas sedět u počítače celé hodiny a hledat a hledat. Proto naše nejmodernější technologie umožnuje vstoupit na naše BDSM a Bondage stránky na mobilním telefonu nebo tabletu. Responzibilní design stránek vám umožní být online neustále a mít tak partnera pro BDSM neustále u sebe. Proto jsme pro vás připravili i mobilní aplikaci. Držíme palce při vašem seznamování a doufáme, že naleznete ideálního partnera právě pro vás….

 

mini chat

Vaše jméno: zprávy:
 Bold;  Italic;  Color;
 • Dear misstress lick boots
  Bře 10
 • :))
  Úno 17
 • any sub here
  Úno 4
 • Use our small chat ti meet online users
  Led 22
 • i hope you enjoy our mini chat here. as a think
  Led 11

Reklama

reklama

Uživatelé

ritakane4 VIP
Cvalda84
Sexyprcka VIP
sub4Goddess75
MOret
asali VIP
jpbgc
jozef VIP
Annna VIP
Angel4u VIP
Tomo30589
RobbigD101010
sub12345
Stefbrwn17
candice1101 VIP
raniajognson VIP
Lopotipi
N3znamy
felixbdsm
hazelzo VIP
DonChuaan
TVlucka
Annlit VIP
lucky88
Alma66666
jarda
Veronika VIP
Mistress_Lagerta VIP
jsemholkacz
Andrey420
Kimi40
DungeonTerapyaBDSM VIP
Justme009 VIP
BrutalTopBreeder
Poprve
Reon
zabezpečená fotka heslem
zabezpečená fotka heslem
zabezpečená fotka heslem
'':
přeměna
přesun
Hodnocení: