en

Take a Tour BDSM seznamka - BDSM dating

advertisement

First rule of BDSM dating

BDSM životní styl je náročný a vyžaduje určité věci, které si jednotlivec musí uvědomit a prozkoumávat sám sebe aby našel cestu k prozkoumávání netradičního přístupu k erotice. BDSM vyžaduje mnoho času, sebepoznání a poznání sama sebe. Propracovaný dotazník při registraci do BDSM seznamky vám umožní n nastavit si hranice a umožní ostatním

zjistit, co se vám líbí a co hledáte. Vytvořte si svůj dokonalý profil a najděte pro vás ideálního partnera, který miluje netradiční erotické praktiky jako je BDSM, Fetish, latex a mnoho dalšího…

Protection for your safety

Úplná kontrola nad svým profilem a obsahem. V BDSM chápeme, že je nutné mít soukromý a dostatečnou anonymitu. Díky nastavení bezpečnosti ve vašem osobním profilu si můžete nastavit, kdo uvidí váš profil, vaše fotky a veškerý obsah , který na stránky vložíte. Rozhodněte, kdo může sdílet fotky či informace o vás. Vaše názory na BDSM seznamku se mohou vyvíjet a tak máte dokonalý prostředek jak se bezpečně pohybovat na naší seznamce pro milovníky netradiční erotiky.

Your best kinky Matches

Nevíte si rady jak najít BDSM pozitivního partnera či partnerku na naší seznamce. Pak je zde pro vás návrh partnerů „navržení uživatelé“ díky našemu skvělému algoritmu, který vám vybere toho partnera, který se k vám hodí. Párování je vyhodnoceno v počtu procent podle kterých se k sobě hodíte díky tomu, co navrhovaný partner vyplnil ve svém profilu. Propracovaný profil vám tak dá možnost získat kvalitní návrhy partnerů. Proto doporučujeme důkladně a pravdivě vyplnit svůj profil abyste zbytečně nenaráželi na potenciální partnery, kteří se k vám nehodí.

Kink search for you

Pokud vám nevyhovuje náš návrh partnerů, pak je zde rozšířené hledání BDSM partnera v našem speciálním formuláři, kde můžete zahrnout veškeré BDSM praktiky, a vlastnosti ideálního partnera, vzdálenost od vás a mnoho dalšího. BDSM vyhledávání je ideální pro to abyste si mohli najít ideálního partnera. Mnoho serverů tuto funkci nenabízí, ale myslíme si, že vyhledávání je velice důležitá část BDSM a Bondage seznamky.

Write a kinky blog to show whats in your mind

Nejen hledání partnera je důležité, ale také napsat to na co myslíte a co si přejete. K tomu je pro vás připraven BDSM a Kinky blog, do kterého můžete přispívat a ukázat ostatním co hledáte a co se vám líbí. Nejen že tento blog může fungovat jako vaše zpovědnice tužeb ale také jako vaše osobní představení a prezentace vašich BDSM snů a tužeb.

Kinky forum where you can discuse your desires

BDSM fórum je jednou ze součástí seznamky, kde můžete diskutovat o vašich snech nebo najít odpověď na vaše otázky ohledně BDSM, Fetish, Bondage a dalších věcí, které vás zajímají. Najdete zde diskusní fórum o místech, které můžete navštívit, BDSM kluby ale také témata, která zajímají ostatní uživatele a to vám dá více prostoru jak proniknout do světa BDSM

Fetish and BDSM events list to have real fun

Již jste někdy přemýšleli, že zajdete na BDSM párty, Fetish párty nebo podobnou reálnou akci, kde se můžete setkat s novými lidmi a udělat si přátele či potkat potenciálního partnera. Fetish a BDSM events list je zde pro vás aby vás informoval o tom co se u vás ve městě ale i ve světě děje a jakou akci můžete navštívit. Tyto akce vkládá jak administrátor stránek, tak ověření uživatelé, kteří jsou prověření a jejich informace jsou důvěryhodné a jím nabízená akce či párty se opravdu koná.

Sexy, fetish and BDSM to go mobile

Je nám jasné, že v dnešní době není čas sedět u počítače celé hodiny a hledat a hledat. Proto naše nejmodernější technologie umožnuje vstoupit na naše BDSM a Bondage stránky na mobilním telefonu nebo tabletu. Responzibilní design stránek vám umožní být online neustále a mít tak partnera pro BDSM neustále u sebe. Proto jsme pro vás připravili i mobilní aplikaci. Držíme palce při vašem seznamování a doufáme, že naleznete ideálního partnera právě pro vás….

Advertisement

advertisement
Password protected photo
Password protected photo
Password protected photo