cz

titulek článku

reklama
Seriál Most! – Transsexuálka Dáša

Určitě mnoho z vás již vidělo na české televizi seriál Most, který je z roku 2018 a právě se v lednu vysílá na jedničce. A proč vlastně o něm mluvím? Je to jednoduché protože, kromě hlavní postavy Luďka, Edy, Franty a pana faráře také Erika Stárková, která ztvárnila Transsexuální sestru Dášu. Tedy původně Pavel, který prošel změnou pohlaví a nyní je z něj Dáša, která pozvala po několika letech Luďana jak mu říkají do pošty pro tebe aby s ním navázala pošramocené vztahy.


O tom co se v seriálu odehrává moc rozebírat nebudu protože, si myslím že je to zbytečné, ale také si vám nechci kazit překvapení co se v seriálu bude dít. Ale chtěla bych se s vámi v krátkosti podělit o mé pocity právě z Dáši, tedy transsexuálky, která v podání Eriky Stárkové je neopakovatelná. Navíc má jednu kouzelnou věc a to, že herečku ztvárnil hlasem Jan Cina, český herec, který má přiblížit hlasově alespoň trošku věrohodnosti pro transsexuální ženu.

Já osobně si myslím, že je to velice dobré, že tento seriál ukazuje, jak lidé vnímají transsexuální osoby a jak by asi na ně reagovali. Samozřejmě nejde o reálný život, ale také se mě líbí, že hraje roli tak jak by to v životě asi mohlo být. Její bratr Luďan jí zprvu odsuzuje a odmítá jí říkat Dášo, ale stále ho nazývá Pavlem, kterým byla. Přesto v dalším ději se již pomalu smiřuje s tím, že místo homosexuálního bratra teď má heterosexuální transsexuální ženu, která je hrdá a nebojí se i podnikat a být sexy.


Já osobně doufám, že se dostane díky tomuto seriálu transsexualita trošku do podvědomí lidí, že jsme normální my transsexuálové a to, že se nás nemusejí ostatní bát a navíc, že i my můžete bez problému žít svůj vysněný život a nic tak zásadního se nestane, pokud člověk absolvuje tak zvaný comming out a začne žít ve svém preferovaném pohlaví.


Seriál naštěstí neukazuje transsexuálku Dášu jako nějakou úchylačku, nebo osobu na okraji společnosti, což je velice dobře. Doufám, že to do podvědomí lidí přinese pocit, že transsexuální osoby jsou stejní jako všichni ostatní a naučí se i správně oslovovat dotyčnou osobu. Tedy transsexuálním ženám říkat v ženském rodě a naopak.


Proto vše si myslím, že seriál Most je pro nás transsexuální osoby celkem přínosný a navíc jde o celkem vtipnou hodinku, kterou můžete strávit u televize u něčeho co jen nezabíjí čas.

Seznamka aneb experiment algoritmu a fotky V dnešní době se mnohem více lidí seznamuje přes internet a to ať už z důvodu pracovní vytíženosti, nedostatku času se dostat mezi lidi nebo jen z toho důvodu, že je to vlastně asi nejjednodušší způsob seznámení. Mnoho lidí se také v dnešní době stydí se seznamovat v barech,restauracích nebo klubech či kavárnách kde je osobní kontakt o mnoho složitější než právě přes internet

Ale rozhodně se nenechte zmást, protože i seznamování přes internet vyžaduje přípravu a trošku zamyšlení se o tom jak si vlastně vyplníte seznamovací profil. Nestačí jen napsat „hledám holku či chlapa“ je to mnohem složitější. Protože profil a fotka je to první co by mělo potenciální protějšek zaujmout a ne odradit. Proto je třeba si důsledně promyslet co do profilu vyplníte a jakou fotku zvolíte.


Televize BBC udělala experiment s tzv. seznamovacím algoritmem, kdy vám údajně matematika najde toho ideálního partnera pomocí právě seznamek. Je mnoho druhů seznamek. Většina z nich sází v podstatě na jednoduché procházení profilů s fotografiemi kde hned na první pohled vidíte jestli je vám daná osoba sympatická či nikoli. K tomuto tématu se vrátíme ještě v průběhu článku. Pak jsou seznamky , které vám nabízí dlouhý osobnostní test a díky algoritmu by vám měla seznamka vybrat toho ideálního partnera. Nebo jsou ještě seznamky jako například Tinder kde vidíte jen fotku a hodnotíte jestli se vám dotyčná osoba líbí či nikoli a dle toho se vytváří tzv. shoda.


38 osoba je ta pravá!?


Dle odborníků z Harvardu je pravděpodobně nejideálnější protějšek až ten na který narazíte až jako na 38 pokus. Tedy pokud se budete seznamovat tak právě těch prvních 37 lidí musíte odmítnout a teprve ta 38 osoba je ta pravá. Vychází to z matematiky, kdy právě největší procento úspěchu je 37% . s prvními 37 osobami toto procento stoupá a údajně máte čím dál větší šanci , že najdete ideálního partnera. Ovšem když budete pokračovat dále tedy na 39 osobu a další vaše šance a procento ideálního partnera opět klesá. Je to samozřejmě jen teorie , ale asi je na každém z nás abychom si tuto teorii vyzkoušeli a zjistili jestli funguje


Úvodní fotka jako afrodisiakum


Další nedílnou součástí úspěchu na seznamkách je úvodní fotografie, která o vás vypoví jestli jste sympatičtí či nikoli a jestli budete mít úspěch nebo jen budete zoufale hledat na mnoha seznamkách a procházet tisíce profilů bez úspěchu.


BBC se spojila s odborníky na obličej a snažili se vytvořit ideální obličej , který přitahuje osobu opačného pohlaví tak aby jste ji zaujali na první pohled. Dle odborníků, třeba hodní muži mají méně šancí než ti tzv. „drsní kluci“ kteří mají u žen větší šanci v případě prvního pohledu.


Záleží podle odborníků hlavně na dobrém úsměvu a to je jedna z klíčových věcí na kterých by jste si měli dát záležet. Samozřejmě záleží i na dalších faktorech tvaru vašeho obličeje. Ale tu samozřejmě moc nezměníme bez plastické chirurgie. Proto také záleží na úhlu v kterém se vyfotíte, jak se na fotce tváříte a hlavně oči dělají hodně. Na zamračené se nikdo nechce koukat, ale na usměvavé osoby s malým čertíkem v očích.


Jak to tedy je?


Ať už hledáte na Tinderu nebo na jakékoli velice sofistikované seznamce je důležité aby jste vyplnili co nejvíce ve vašem profilu a odpověděli na všechny otázky na které se vás seznamka zeptá. Jelikož na každé seznamce nebo minimálně v 90% potenciální shody, nebo návrh ideálních partnerů propočítává právě nějaký ten algoritmus . proto ta potenciální osoba, která je pro vás ideální se s vámi bude shodovat díky mnoha faktorům a ať už to jsou zájmy, povahové rysi nebo volnočasové aktivity bude hledání asi nejpřesnější. Pokud vyplníte pouze věk, pohlaví a postavu tak vám může seznamka navrhnout mnoho partnerů, ale pak si sami budete muset vykomunikovat charakteristické rysy vaší vysněné osoby


Ze všech těchto důvodů popsaných v celém článku se nedá určit jestli jsou seznamky to pravé aby jste našli ideálního partnera, ale samozřejmě internetová seznamka může zvýšit vaše šance při hledání ideálního partnera. Dnes se dokonce dle výzkumu  v USA na seznamce seznámil každý pátý pár vůbec. A to už o seznamkách na internetu něco vypovídá.

Uvědomte si, že samozřejmě na internetu je několik zásad, které by jste měli


dodržovat aby jste byli v bezpečí a nepřihodila se vám nějaká nepříjemnost

-          Nikomu neudělujte na internetu vaší pravou adresu

-          Schůzku si domluvte na veřejném místě

-          Na internetu se může za kohokoli vydávat kdokoli

-          Nebojte se plateb na renomovaných seznamkách, protože vám to dodává určitou jistotu, že osoba se kterou se bavíte je pravděpodobně ta za kterou se vydává. Většina podvodníků na seznamkách platit nechce a raději využije seznamky, které jsou zcela zdarma nebo inzeráty

-          Buďte opatrní pokud budete někomu poskytovat telefonní číslo nebo osobní email

 

V tomto krátkém článku jsme se pokusili shrnout experiment televize BBC , který pojednává o seznamování a to jestli funguje tzv. algoritmus nebo spíše úvodní fotografie, a kdy dle matematiků máte největší šanci při hledání toho ideálního partnera.

Anální Fisting jako záliba


Jistě jste už někdy zatoužili potom vyzkoušet nějakou netradiční erotickou praktiku, která by vám zpestřila váš sexuální život a vytrhla vás ze sexuálního stereotypu do kterého se občas každý dostane. A proto jsme pro vás připravili krátký návod jak na praktiku zvanou fisting. Jak se na fisting připravit

Rozhodně nechceme aby se při fistingu „tedy při zavádění rukou do pohlavního orgánu nebo análního otvoru“ stala tzv. nehoda. A proto než se rozhodnete pro tuto praktiku tak je třeba se na ní řádně připravit. Je ideální aby jste chvilku před touto praktikou nebyli moc přejedení a nepožívali  příliš mnoho zeleniny nebo brambor a tak dále. K večeru kdy se budete připravovat tak si nejlépe asi vlezte do vany a vyšroubujte u sprchy koncovku, tak aby vám zůstala jen hadice a vy jste jí mohli zavádět do konečníku. Je třeba si pustit vlažnou až lehce teplou vodu. Nedoporučujeme příliš horkou nebo studenou. Středně silným proudem si napusťte střeva vodou a snažte se jí chvilku zadržovat v sobě. Pak se přemístěte na toaletu a po pár minutách vypusťte všechnu vodu. Tento úkon alespoň jednou zopakujte aby jste byli dokonale pročištění. Nebo samozřejmě můžete použít tzv. intimní sprchu, která se prodává ve většině sexshopů u nás.


Dostatek lubrikačního gelu je základ


Před tím než se dostanete do k samotné akci, je třeba si připravit relativně dost lubrikačního gelu a to ideálně pro anální sex a na vodní bázi. Když si navlhčíte ruku tak pak gel skvěle lubrikuje a vy se tak snáze dostanete do jakékoli skulinky.

Můžete také použít „Cresco“ tedy ten tuk, který se prodává běžně v potravinách. Ten skvěle klouže a může vám pomoci jako náhražka lubrikačního gelu. Tento způsob také můžete vidět u některých gay firsting akcí.


Jdeme do akce


 Ideální předehrou před tím než zavedete první prst tak je tvz. Anilingus , tedy lízání. Tím svěrač krásně povolí a bude připraven k zavedení zatím jednoho prstu.

Jako první je třeba aby jste aplikovali lubrikační gel v dostatečné míře a pomalu zaváděli první prst, kterým můžete mírně kroužit a prozkoumávat dutinu. Pokud jste dostatečně použili lubrikační gel tak pomalu můžete zavádět více prstů a pomalu s nimi kroužit a hrát si. Pokud se jedná o fist muže, tak můžete nahmatat těšně za průchodem doanálu  směrem k břichu prostatu, kterou tím prstem můžete stimulovat.


Když je anální otvor dostatečně uvolnění tak můžete pomalu zavádět celou ruku. Nejdříve s nataženými prsty a jakmile se dostanete až po klouby prstů tak uvnitř sevřete prsty v pěst a krouživým pohybem můžete stimulovat vzrušení.

Dávejte pozor na zranění a to můžete předejít například použitím latexových rukavic . je také důležité aby jste neměli dlouhé nehty a nepodráždili či neporušili sliznici. U milovníků této praktiky můžete postupně posouvat ruku hlouběji a hlouběji a krouživými pohyby tak zvyšovat vzrušení.

U méně zkušených fistérů je lepší když nebudete hned napoprvé vsouvat do análu celou ruku ale tak maximálně na tři až čtyři prsty a pomalu tak budete partnerovi či partnerce análek roztahovat a trénovat na další akci.

 

Doufáme, že tento krátký článek vám ujasnil co je třeba dodržet u análního fistingu a jak se na něj připravit aby jste si ho dokonale užili.

Setkali jste se s dokonalou sebou. – ten správný Dominant pro vaší submisivutu? Ale žije moc daleko v jiném městě, v jiném státě nebo snad na jiném kontinentu? Podíváme se na to jak vyřešit BDSM hrátky i takto na dálku

Díky online světu se můžete spojit s lidmi z celého světa. Najdete ideální a křehkou duši , která ale žije tak daleko, že nevíte jestli se s ní potkáte v reálném životě? Proto neváhejte a propojujte se pomocí online světa každý den a budujte svůj vztah zatím online.


můj vztah začal poté, co jsem na několika blocích a po pár emailech našla toho pravého partnera. Ale bohužel jsme nežili v blízkosti sebe, i přes to že jsme měli mnoho společného. Vzhledem k tomu, že se k sobě nedostaneme bez finančně náročného a dlouhého cestování musíme svůj bdsm vztah pěstovat na dálku a to je mnohem těžší než u klasických párů


Věci, které je třeba zvážit v dálkovém BDSM

Když vám již záleží na této osobě, jste ochotni obětovat tomu čas, spánek a nějaké ty peníze. Totéž platí u vztahu s netradiční erotikou. Nedovolte, aby vám někdo řekl, že BDSM na dálku není možné. Musíte prostě znát pár triků a řešení aby jste v takovém vztahu byli spokojení

Ochota komunikovat

Jakýkoli vztah na dálku vyžaduje ochotu komunikovat a to je ještě důležitější v BDSM vztazích. Je třeba aby jste se o sobě dozvěděli ty nejintimnější informace a znali své touhy, oblíbené praktiky a návyky. Je třeba využívat telefonní hovory, textové zprávy, jakýkoli messenger, mail a podobné věci pro komunikaci. Je třeba neustále komunikovat.

Důvěra a upřímnost jsou zásadní v dálkovém BDSM

Získáváte důvěru tím , že jste upřímní a čestní. To je samozřejmě pravidlo života. A to při BDSM vztahu je ještě mnohem důležitější. Špatné informace, nepravdy, vymýšlení nebo dokonce nějaký zlomysl může vést k tomu , že vám může někdo ublížit.

Vzhledem k tomu, že nevidíte výraz ve tváři, jazyk těla a máte na komunikaci jen slova tak budujte důvěru pro vybudování důvěryhodného vztahu. Důvěra je zásadní pro to aby lidé byli ochotni být s druhou osobou.

Děláte to, co říkáte, že uděláte

BDSM vztah na dálku a to zvláště D/s vztah funguje jen proto, že jedna osoba věří, že ta druhá osoba dělá to co říká. Pokud váš dominant řekne, že máte zůstat nahý a dotýkat se svého těla, tak to udělejte. V takovém vztahu se můžete dostat do problémů, pokud tyto úkoly nebudete plnit a to by byla škoda.

Můj dominant mi řekl, abych klečela v rohu po určitou dobu jako trest. Ano, mohla jsem říci, že jsem tam klečela a místo toho sledovat televizi ale místo toho jsem vzala fotoaparát a udělala pár fotek jak klečím na zemi a vyfotila mu ten kout aby věděl , že jsem to udělala.


Návody na dálkové BDSM vztahy

Dobře tak možná jste se dostali do komunikace a máte mezi sebou důvěru a teď přemýšlíte co dál. Tady je pár nápadů, které by se vám mohli líbit

 • Masturbujte pro svého partnera po telefonu.  Snažte se oddalovat orgasmus a proste o povolení k vyvrcholení. Možná budete muset masturbovat tak dlouho až vám to bude nepříjemné
 • Masturbace na veřejných místech. Třeba na toaletách v práci a tuto skutečnost zaznamenat mobilním telefonem aby jste měli důkaz. A jako inspiraci může vás partner poslat pár svých fotek aby jste brzy došla k orgasmu.
 • Nosit anální kolík na veřejnosti. Je samozřejmě třeba vše zdokumentovat fotoaparátem v mobilu nebo tak něco. Můžete také pod oblečením nosit svorky na bradavky nebo nějaké bondage provazy pod šaty. A o této věci víte jen vy a váš partner
 • Rituální pohotovost. Zatímco můj dominant a já jsme stále ve vztahu na dálku tak spolu každý den mluvíme po telefonu. Než však zavěsím tak dostanu nebo někdy nedostanu povolení k orgasmu a masturbaci.
 • Spanking na dálku je také skvělá věc. Pokud máte telefon, skype nebo podobné zařízení můžete se připojit a nasadit si klipsy na bradavky, podvázat si prsa a rákoskou provádět spank. Samozřejmě jen sami sobě, ale váš dominant to může sledovat na kameře nebo to může slyšet v telefonu jak naříkáte.
 • S mým dominantem jsme si posílali mnoho textových zpráv a to dosti erotických a mnoho fotek. Bylo tam hodně penisů, vagín a mnoho dalšího co jsme ze sebe chtěli ukázat tomu druhému. Prostě sexextujte co nejčasteji


pro ty kteří jsou submisivní nebo v tzv. power exchange tak se můžete dostat do každodéního ovládání , které bude mít v rukou váš partner a bude rozhodovat o tom jestli si na sebe například vezmete spodní prádlo nebo ne.

pokud vaše neřest je dominance a síla, tak můžete i na dálku fungovat v případě důvěry jako ten kdo bude rozhodovat o své submisivním protějšku během celého dne. Pokud máte opravdu důvěru tak není problém takový BDSM vztah na dálku provozovat.

BDSM vztahy na dálku jsou opravdu složitá věc, ale s velkou důvěrou , dobrou komunikací a kreativním myšlením můžete fungovat skvěle dokud se neuvidíte osobně.

Jak provozovat BDSM a sex když máte děti


Mít děti vám rozhodně změní život a to jak klasický tak i ten sexuální, natož ten netradiční, který chcete prožívat. Ze začátku si můžete myslet, že dítě kam položíte tam ho také najdete, ale to nebude tak dlouho trvat. Jak se srovnáváte vy s touto věcí.


Chraňte si své BDSM hračky


Rozhodně by jste neradi aby malé či dospívající děti přišli na to co máte za hračky a jak je používáte a proto dávejte pozor kam své hračky na BDSM schováváte. Najděte si nejlépe nějakou velkou krabici nebo truhlu a do ní vše umístěte a po každých erotických hrátkách nezapomente všechny hračky zase dobře uložit.


Až už máte třeba BDSM nábytek, nebo pouta připojená k posteli , může se stát že na to dítě přijde a bude se ptát. Je důležité aby jste jim to objasnili s otevřenou myslí a vysvětlili jim , že jsou to hračky se kterými si hrajete vy a váš partner a není to nic pro děti. Tím můžete zabránit tomu aby se děti snažili zjistit k čemu takové věci slouží, když jim nic neřeknete. Můžete svým dětem vysvětlit nebo jim naznačit že se jim to budete vysvětlit až  budou starší a nastartovali jim tak pozitivní myšlení ohledně sexuality a kinky věcí.


Stimulace dominantní a submisivní


Někdy je dobré když nemáte tolik času doma si vzít své představy a pocity sebou. Představte si, že vám váš dominantní protějšek nařídí aby jste si vzali latexové spodní prádlo pod pracovní oděv, nebo jste šli bez spodního prádla. To může stimulovat jak smysli tak fyzické uspokojení pro obě strany. Submisivní strana cítí nadřazenost svého dominantního protějšku a dominantní osoba má možnost rozhodovat o tom co si na sebe oblečete .


Buďte ke svým dětem otevření


Když se vás děti začínají vyptávat na určité věci, nebo naopak vy budete mít potřebu jim něco vysvětlit ohledně sexuality, tak Buďte otevření a mluvte o sexu otevřeně, aby děti již byli připravené do života a do budoucna se nemuseli bát se na cokoli zeptat, ale rozhodně není třeba dětem prozrazovat naprosto vše a detaily.


Pokuste se vysvětlit že BDSM sexualita pokud se na ní zeptají není úplně to co se dozvěděli o knize 50 odstínů šedi nebo placená erotika. Nebojte se toho když se vás děti něco zeptají a odpovídejte otevřeně a pravdivě.


Příliš unavení na sex a BDSM


Samozřejmě se může stát , že jste příliš unavení na erotické hrátky natož na BDSM. Nemáte tolik času si připravit hrátky a někdy se vašemu partnerovi ani nechce nic takového podnikat. Je třeba důležité aby jste v takových chvílích zvolnili a třeba se přitulili ke svému partnerovi a nebáli se hladit a cítit tělo a dech toho druhého. To je také velice důležité a ne vždy se musí jednat o dokonalou a připravenou BDSM nebo fetish akci


Naplánujte si čas pro sebe


Je důležité aby jste si někdy odpočinuli od dětí a splnili si své sny. V dnešní době můžete využít služby ohledně hlídání dětí, nebo je můžete poslat na výlet k babičce či vaše dobrá kamarádka vám může děti jednou pohlídat aby jste si mohli s partnerem udělat čas pro sebe a vyrazit na nějakou akci třeba ve stylu BDSM nebo do nějakého klubu. Je nám jasné, že dnes u nás není tolik akcí, na které by se dalo pravidelně chodit, ale například ke konci roku můžete naplánovat návštěvu fetish weekendu  v Praze nebo zajít na pokec do Ateliéru. Rozhodně dokážete najít klub i mimo Prahu. Stačí jen trošku dopředu plánovat.

Chcete nám něco poradit, nebo se podělit o své zkušenosti. Neváhejte využít našeho fóra nebo rovnou do komentářů.

Nucená feminizace a sissy trénink


BDSM není vždy jen o poutech, provazech a mučírně. Někdy se totiž najde submisivní muž, který vám rád uklidí dům, poskytne služby kdy vám uvaří donese čaj nebo pobaví vaše přátelé. Nucená feminizace nebo sissy trénink je někdy věc, která uspokojí mnoho lidí a tak se pokusíme o tomto tématu trošku promluvit


„ chci být tvoje malá sissy otrokyně“  byla věta, kterou mě jednou jeden muž při telefonátu vyslovil. Tak jsem si sedla pohodlně do křesla a pousmála se. Ale byla to rozhodně zajímavá představa a tak jsem poslouchala dál. Ten muž chtěl abych ho nutila změnit hlas, nosit dámské šaty a abych mu rozkazovala jak mě má sloužit jako malá sissy hospodyně. Nebylo to poprvé v životě co se mě toto stalo, tak se vám pokusím říci co by asi mělo následovat


Oblečte si ho


Pokud vás mužský partner chce být jen oblečen jako žena, tak asi jde pouze o crossdressing, ale pokud by se jednalo o sissy trénink nebo nucenou feminizaci je zde mnohem více věcí, které je třeba udělat.


Třeba už jen vybírání oblečení nebo nakupování. Může být velice pěkná zábava jít s partnerem do obchodu a vybírat oblečení a případně nechat partnera aby si ho i vyzkoušel. Samozřejmě musíte dbát na diskrétnost při takovém nakupování. Nebo jen nakoupíte oblečení, které si myslíte, že by mu mohlo padnout.


Můžete samozřejmě také společně vybírat věci na internetu, to je asi ta jednodušší varianta, ale at už nakupujete jakkoli tak je třeba aby jste mu vysvětlila proč takové oblečení kupujete


-          Proč jste zvolila takové oblečení

-          Jak to asi na něm bude vypadat

-          Co jaké barvy znamenají


Například růžová barva je pro princezny a červená barva je pro otrokyně.


Posluhování a submitivita


To co své sissy oblečete bude hodně naznačovat co s ní hodláte dělat.

-          Chcete aby vypadala sexy a máte v plánu nějakou extra párty. Pak není k zahození nějaký ne úplně pohodlný obleček z latexu, ze kterého svou sissy můžete rychle svléknout nebo je na tomto oblečení hezky vidět rtěnka a tak dále

-          Možná , ale pořádáte párty, kde bude třeba by vaše sissy byla oblečená jako služka, nebo pomocnice v kuchyni a obsluhovala vás.

At už je vaše představa jakákoli, je třeba s vaší sissy komunikovat jak slovně tak fizicky. Tato hra při převýchově a fyzické přeměně může mít mnoho emocionálních podtextů. Záleží také na tom jak budete s takovou sissy komunikovat

-          „ vedeš si skvěle při tom servírování čaje zlatíčko moje, ani kapka na zmar“

Nebo můžete využít vysoký protokol a mluvit se svou sissy úplně jinak. Vždy řekněte vaší sissy proč po ní chcete některé věci

-          „ ukaž mě pěkně vystrčenou prdelku v tom oblečku, oba víme že se ti to líbí když můžeš ukazovat tvůj zadeček“


Dominance a disciplína


Nucená feminizace není opravdová dokud jí trošku neposunete dál.  Sissy trénink to není úplně do té doby dokud nebudou splněny nějaké souvislosti s touto hrou. Je třeba aby jste si promluvili s vaším partnerem a zvolili si bezpečnostní slovo „safe word“, které použijete pokud tato hra zajde příliš daleko


Ale zpět k věcem u kterých můžete sissy trénink posunout o krok dále

-          Nechte svou sissy aby se sama namalovala a pěkně jí u toho kontrolovala

-          Nebo u některých činností je třeba použít kvůli efektu třeba vysoké podpatky, tak jí donuťte aby si vzala vysoké kozačky a podpatky


-          Pak jí můžete začít učit trošku té bisexuality a trénovat třeba na banánu nebo na umělém penisu jak správně orálně obhospodařovat penis a tak. Nebo třeba můžete časem vyzkoušet jaké to je když vaše sissy pozná anální kolík.


Vidíte , že není třeba moc věcí aby vaše hra na nucenou feminizaci byla nějak moc složitá. Stačí si pořídit nějaké to oblečení a rtěnku pro vaší sissy a je to. Je samozřejmě důležité aby vám to oběma dělalo dobře a bavilo vás to. A tato hra je hlavně o pocitech a hlavě spíše než úplně o rekvizitách, ale můžete si jí velice dobře užít, a váš partner pak na vás bude mnohem štědřejší pokud mu splníte tento sen. Třeba dostanete nový dárekJ

Důležitost limitů a hranic v BDSM


Život bez hranic a bez limitů by byl určitě snem pro mnoho lidí. Limity nás omezují v rozletu a v plném životě. Ale nejen v životě jsou nějaké hranice potřeba, natož v BDSM hrách je třeba si stanovit limity a hranice. Proto jsme pro vás připravili tento krátký článek


Jaké limity?


V BDSM světě můžete slyšet o soft a hard limitech. Tyto BDSM hranice jsou velice důležité. Tzv. soft limity jsou takové věci, které nemusíte zažívat a nějak moc po nich netoužíte, ale při správné komunikaci a se správnou osobou se dají lehce posouvat.

Za to hard limity se nikdy nesmí překročit a to na obou stranách barikády, jak u sub jedince tak u dom jedince. U soft limitů dáme příklad, že nemáte rádi svíčky a hraní s voskem , ale při dobré konstelaci situace a velké touze je lze trošku posunout , ale jinak hard limit nikdy nevyžadujte aby byl překročen


Soft limity – tyto limity jsou něčím co se v případě BDSM hrátek dá lehce posunout, ale samozřejmě jen a pouze se souhlasem osoby, která tento limit má. Nikdy nepřekračujte tento limit v případě, že osoba , která tento limit má nebude s tímto posunem komfortní


Hard limity – hard limity jsou nedotknutelné. Jsou to limity, které za žádné okolností nesmíte překročit. Může se jednat o extrémnější hrátky jako je breath play nebo watersports, ale ono vlastně vše může být hard limit pro někoho a pro někoho ne.


BDSM je risk


BDSM přichází s mnoho riziky. To znamená , že je velice důležitá důvěra a komunikace mezi submisivní a dominantní osobou. Hranice jsou také něco co je důvěra mezi těmito osobami. Pokud jste například ve vztahu s milovaným partnerem a ten se cítí velice dobře když použijete roubík, ale vám se to moc nezdá, tak je rozhodně čas na to si o těchto věcech promluvit.


Oběma směry


Dominanti, master a top osoby by samozřejmě měli mít také své limity. Limity nejsou jen pro tu submisivní osobu. Proto by si oba před nějakou tou BDSM hrou měli promluvit o těchto limitech, které oba mají. Vůbec je dobré před BDSM hrátkami si o těchto věcech promluvíte než si začnete hrát.

Posouvání limitů


Některé reklamy nebo inzeráty říkají, že BDSM hra zahrnuje hru bez limitů nebo nejsou třeba žádné limity. To je vlastně jako červená stopka, protože tím tato fráze naznačuje, že vaše touhy a potřeby nebudou vůbec respektovány.

Samozřejmě Ano, existují submisivní jedinci, který posouvají své limity, ale to je opravdu náročné a hlavně to vychází z dlouhodobého vztahu D/s a neříkají a nedělají se hned na první schůzce. Tyto fráze o BDSM hrách bez limitu většinou píší začínající Dominantní bez mnoha zkušeností, kteří si myslí , že to je to co chtějí submisivní osoby slyšet.

 

Najděte si své limity


Ok, jak najít vaše limity. Někteří je mají určené hned od začátku, ale na toto zjištění platí hlavně tzv. safe word, které se dá použít kdykoli kdy se nebudete cítit příjemně či vám to bude proti srsti aby při BDSM hrách každý okamžitě věděl , že právě tam je váš limit. BDSM hra tak může skončit úplně nebo může být je na krátko přerušena aby jste si vysvětlili situaci a vaše představy a mohli dál pokračovat.


Není rozhodně žádná špatná cesta jak zjistit vaše limity, nikde není napsaný list nebo rady jak přesně zjistit vaše limity. Limity jsou velice personální věc a ta by vždy měla být respektována

Want better kinky responses?


Chcete více odpovědí na seznamkách a komunitních webech. Ať už se jedná o jakoukoli seznamku chcete potkat a komunikovat s vaší vysněnou osobou. Ale co napsat jako první? Chcete-li se seznámit je třeba v jakékoli komunitě projevit důvěru a bezpečnost. Proto jsme se zamysleli nad tím co vlastně jako první napsat a jak reagovat na první zprávu


Nestačí říci ahoj


Komunikace musí někde začít a to kdekoli a jakkoli, ale nestačí říci jen ahoj, tím se asi nikam nedostanete. Samozřejmě je také důležité aby jste ve svém profilu měli pěknou fotku, která o vás něco řekne. Rozhodně ne staženou z internetu nebo nic neříkající krajinku či zvíře nebo něco podobného.

Představte si, že dostanete zprávu „ahoj jak se máš“ nebo něco podobného, tak jí určitě budete ignorovat. A proč? Protože se dá předpokládat, že odesílatel posílá mnoho zpráv mnoha uživatelům se stejným textem a zřejmě nebude mít moc velkou fantazii a ani nebude asi moc inovativníDejte důvod


Když dostanete první zprávu asi každý si pokládá otázku proč zrovna mě ta dotyčná osoba píše?  Je třeba si na tuto otázku osobně odpověď než začnete psát vaší první zprávu. Pokuste se nejdříve zjistit jakou aktivitu uživatel vytváří, jaké má fotky a co ho asi tak zajímá a jaké záliby má. Říci totiž někomu o tom, že vás zajímá to samé není nikdy špatná věc. Proto asi není dobré psát v první zprávě, že má ta slečna krásná prsa a sexy zadeček.


Zeptejte se něco


Odesláním zprávy samozřejmě chcete aby vám dotyčná osoba odepsala. Ale jaká má být ta otázka aby byla dostatečně zajímavá aby vám protějšek odpověděl?


Nevhodné otázky


-          Chceš mě spoutat/ můžu tě spoutat

-          Jsou tvá prsa pravá

-          Pošleš mě prosím nahé fotky


Vhodné otázky


-          Jaké netradiční praktiky se ti líbí

-          Copak by jsi ráda/rád o mě věděl, co ti mohu prozradit

-          O čem by jsi si ráda popovídala/l


Ukažte druhé osobě, že jste otevření jak jen to jde a působíte důvěryhodně a zajímáte se o druhou osobu, ne že vás zajímá jen flirt na jednu noc a o někoho kdo vám jen splní vaše sny.


Nejde vždy jen o vás


Váš cíl by měl být, potkat někoho kdo vám vyhovuje a kdo má stejné záliby jako vy. Ale když už někomu píšete je důležité aby jste nemluvili jen o svých potřebách a touhách , ale uvědomili si , že i ostatní mají své tužby a potřeby.


Například:


Jsem milovníkem uctívání nožiček, a koukám že se ti také líbí tato praktika. Navíc se nacházíme v okolí. Jak máš rád/a feet worshipp?  Pokud bychom se více poznali rozhodně budu rád/a když ti budu moci splnit tvé touhy a tvé představy


Příklad jak to nepsat raději


Jsem milovníkem uctívání nožiček, a budu ti je lízat a líbat. Chci abys mě strčila palec do pusy a pořádně s ním točila. Potřebuji abych ti mohl cucat prstíky. Napiš mě adresu dojedu za tebou


Diskrétnost a bezpečí je sexy


Rozhodně nikomu ve zprávách nedávejte vaše osobní údaje. A to ani adresu ani telefon a tak ze začátku. Ani se na tyto věci neptejte, to by vzalo rychlí konec. Na první schůzku si zvolte nějaké veřejné místo, například kavárnu, restauraci nebo něco podobného.

Navíc když s někým mluvíte, respektive si píšete první zprávy, tak si představte, že spolu sedíte v jedné místnosti naproti sobě a mluvíte z očí do očí.  Je to samozřejmě mnohem těžší než si psát přes internet , ale je to dobrý způsob jak se dostat k tomu co druhé osobě napsat. Hlavně napište takový text aby jste druhé osobě dali možnost na ní odpovědět.

Když chcete vyrazit ven a užít si nějaké ty fetish a bondage hrátky nebo se prostě pobavit dle vašich představ a užít si trošku té netradiční zábavy tak nejdříve budete hledat v okolí nějaký ten klub, bar nebo mučírnu. Avšak když budete chtít zažít něco pořádného a tematického na jednom místě tak vyrazíte na nějaký festival, výstavu nebo párty do vzdálenějších míst. Tady vám poradíme kam vyrazit jak v Čechách tak po celé Evropě. Snažili jsme se seřadit vše podle toho nejlepšího co můžete navštívit v Čechách a v Evropě.


V Čechách


Ateliér Praha


Je pražský klub, který je v podstatě uzavřený, ale můžete se tam bez problému dostat i vy. Jedná se v celku uzavřenou společnost, v spíše hospodském stylu, ale je tam dobré vybavení mučírny a pořádají se tam akce typu fetish market, různé akce pro transky a mnoho dalšího….


Prague fetish weekend


Již několik let můžete navštívit fetish akci i v Praze. A tak si můžete užít fetish akci v blízkosti vašeho bydliště což je velká výhoda. Pořadatelé pro vás připravili i hrací místnosti, bary, přehlídku fetish oblečení, latexu a dalších pár pěkných věcí. Jedná se o třídenní akci, která začíná fetishbazarem, druhý den pokračuje v prostorách kde se konají workshopy a přednášky a den je zakončen hlavní fetish párty v klubu PM v Praze. Třetí den je zakončen after párty a tím tak hezky dovršuje tuto víkendovou akci


V Evropě


Boundcon Munchen


Boundcon je festival netradiční erotiky v Německu, konkrétně v Mnichově kde najdete během tří dnů stovky workshopů, prodejce erotických pomůcek, párty, přehlídky a mnoho dalšího ve stylu fetish a bondage. Vstupné je kolem 20 euro na den, ale můžete si koupit i ViP vstupenku na všechny tři dny v ceně 299 euro a získáte tím i vstup na luxusní fetish večeři a after párty, kterou pořádají pouze pro ViP členy.


Fetish evolution weekend


Tato akce je již mnoho let zavedenou akcí a navštěvuje jí hodně lidí. Pořádá se na jaře v Německu v oblasti Berlína většinou , ale není to pravidlo. Akce plná fetish akcí, prodejců erotických pomůcek a fetish párty. Opravdu pěkná akce, která není zas tak daleko z České republiky.

 

Folsom street Fair Berlin


Pouliční akce konaná v Německém Berlíně pro všechny milovníky netradiční erotiky a fetiše. Pořádá se od roku 2004 a je obdobou Folsom Street Fair z amerického San Franciska. Akce je velkým svátkem pro gay komunitu a kinky a fetish scénu z celé evropy. Na velkém pouličním festivalu najdete mnoho míst kde se pořádá párty, kde si můžete koupit pití, ale také zde jsou známé firmy  a porno produkce představující svojí činnost a také zde mají mnoho představení přímo na ulici. Můžete zde vidět mnoho lidí tancujících, kteří jsou oblečení v kůži, latexu a nebo jsou nazí a užívají si svátek naprosté svobody myšlení a své orientace.


German fetish fair


Vůbec asi rozsahem největší fetish akce v Německu a to konkrétně v Berlíně. Jedná se o mega akci, kde si můžete doplnit svůj šatník fetish oblečku, erotických hraček a mnoho dalšího…. Organizátoři přivedli ty nejlepší a nevyhlášenější výrobce a prodejce erotického oblečení a pomůcek z celé Evropy i USA na jedno místo. Pokud tedy chcete zůstat v aktuálních trendech fetish scény tak by jste si rozhodně tuto akci měli dát do kalendáře.

Play bdsm nice, bezpečná a diskrétní BDSM párty


Každý z nás už někdy zatoužil jít nebo uspořádat BDSM párty  a to takovou, která by byla jak pro menší skupinu lidí tak pro více lidí. Taková hrací párty má ale některá úskalí , kterých je třeba se vyvarovat nebo si rozhodně na ně dávat pozor. Každý chce se cítit bezpečně a příjemně na takové bdsm párty


Ať už jste hostem nebo pořadatelem takové párty, která je větší než čtyřčlenný večírek u vás doma tak by jste měli hlavně najít prostor, kde se taková párty bude pořádat nebo kde se pořádá. Asi není úplně vhodné aby se jednalo o nějakou restauraci či bar na malém městě či vsi kde se všichni znají a budou si o tom ještě dlouho povídat. Samozřejmě pomluvám a kolujícím řečem se nevyhnete, ale je určitě zapotřebí na to myslet.


Vchod by měl být nějak označen nebo by na něm mohlo být napsané nějaké heslo aby se nestávalo , že návštěvníci budou zvonit na sousedovi dveře či budou chodit do jiného klubu či restaurace. Asi není úplně dobré aby sousedi věděli o vašich BDSM aktivitách více než je třeba.  Další důležitou věcí je aby lidé měli případně kde zaparkovat a nemuseli se bát, že auto bude odtaženo a budou moci v klidu odjet domů.


Diskrétnost jde oběma směry


Je třeba také brát v úvahu diskrétnost společnosti, která vás navštívila a samozřejmě i oni by měli být diskrétní. Je třeba si stanovit nějaká pravidla, která by již dopředu měla být jasná a třeba vyvěšená na internetových stránkách vaší párty, nebo na pozvánce či někde u vchodu nebo by jste mohli návštěvníky informovat osobně při příchodu. Dokážete si jistě představit jak na takové hrací párty dokáže být hluk a to bychom hned ze začátku nechtěli aby tento hluk někoho nezúčastněného  obtěžovat.


Pokud se nacházíte na větší párty , kde si mohou hrát nebo se vyskytovat i lidé, které neznáte a jsou vám cizí tak tím spíše by se tyto podmínky měli dodržovat a každý by je měl mít na paměti. Jde o tzv. „kodex chování“ který by každý měl dodržovat a v případě, že takovou párty pořádáte měli by jste dohlížet na to aby se takový kodex dodržoval.


Jde zejména o věci jako je například dress code, který pokud je stanoven je třeba aby byl dodržován aby se někteří účastníci necítili nepříjemně, pokud párty pořádáte vy tak by jste si měli uvědomit, že pokud je vyžadován dress code tak je třeba by se měli účastníci kde v soukromí převléknout případně připravit a to v diskrétním prostědí. Další důležitou součástí takového kodexu je zákaz používání mobilních telefonu, fotoaparátů a video kamer. Rozhodně by nikdo neměl na takové párty fotit ani natáčet ostatní účastníky.


Párty pravidla a pohodlí


Každá párty by měla mít pár zásadních věcí, které zpříjemní pobyt každého účastníka. Dávejte si pozor zejména na čistotu a hygienu. Je třeba, aby na takové párty bylo dostatek ručníků, mýdlo na jedno použití ideálně a v případě, že se jedná o párty kde může docházet k intimnímu kontaktu tak by asi neměli chybět kondomy, dezinfekční přípravky a nějaká pravidla pro hygienu.

Další věcí je aby bylo návštěvníkům nabídnuto místo kde si mohou odpočinout a relaxovat, když zrovna nemají chuť si hrát.  Je třeba aby účastníci měli kde si popovídat o běžných věcech ze života a mohli tak na chvilku opustit svou roli na párty.


Pokud takovou párty pořádáte, která má více jak čtyři účastníky a není pořádaná u vás v bytě či domě tak by jste měli myslet na bezpečnost a to všech hostů. Je třeba aby byla určená osoba, která bude hlídat jestli se dodržují pokyny pořadatelů a pravidla nebo sami můžete bezpečnost zajišťovat a monitorovat co se na párty děje aby jste v případě nějaké nepříjemnosti nebo porušení pravidel hned mohli zasáhnout.


To je asi ze základních věcí vše na co by jste si měli dávat pozor a jak by jste se měli chovat na takové BDSM párty či co by taková párty měla obsahovat.


Pokud k tomuto tématu máte co říci, neváhejte využít naše FORUM  a diskutovat o tom


S pozdravem Niki

Stránky: 1 2 3 4 Další

mini chat

Vaše jméno: zprávy:
 Bold;  Italic;  Color;
 • :))
  Úno 17
 • any sub here
  Úno 4
 • Use our small chat ti meet online users
  Led 22
 • i hope you enjoy our mini chat here. as a think
  Led 11

Reklama

reklama

Uživatelé

hazelzo VIP
DonChuaan
TVlucka
Annlit VIP
lucky88
Alma66666
jarda
Veronika VIP
Mistress_Lagerta VIP
jsemholkacz
Andrey420
Kimi40
DungeonTerapyaBDSM VIP
Justme009 VIP
BrutalTopBreeder
Poprve
Reon
cement123
milaya007
MistressE VIP
giannisbdsm123
Ladyleader VIP
1989belllzeb666
Nacho1992
halakata
dominatlori
zvirenavycvik
slavenana
nusbaum
vivi4love
Cepha
Melina
Arcdomina VIP
Rebell VIP
gurltoy02 VIP
Mistressjanell VIP
zabezpečená fotka heslem
zabezpečená fotka heslem
zabezpečená fotka heslem
'':
přeměna
přesun
Hodnocení: