en

Pissing hrátky!

advertisement
Aug 29 '15 | By rubconcom

Pissing  - také nazývaný jako zlatý déšť, zlatá sprcha nebo vodní sporty. Velice populární sexuální praktika, která je velice bezpečná a neškodná. Jelikož moč je sterilní a neobsahuje zhoubné bakterie nic vám nehrozí. Pissing vám může zpestřit erotické hrátky, ale také zpevnit vztah s partnerem. Tato praktika je velice intimní záležitost, díky které se můžete s partnerem mnohem více sblížit.

Provozovat pissing můžete v jakékoli podobě. Doma ve vaně, v přírodě, dívat se na močící přítelkyni, močit do společné nádoby nebo spojit pissing s orálním sexem či jakkoliv jinak. Variant je nespočet a záleží pouze na vaší fantazii.

Jak začít s pissingem?

Vana bude ideální místo, kde s touto praktikou začít. V koupelně si můžete dopřát zlatý déšť bez jakýchkoli obav. Doporučujeme vám nechat se pokřtít zlatým deštěm nejprve od vaši partnerky, která by měla zhruba hodinu až dvě před započetím hrátek vypít minimálně půl litru čaje, čisté vody či minerální vody. Je také důležité co pijete, aby zlatý déšť byl čirý a svěží bez zápachu. Nechte si od partnerky pustit zlatý déšť nejdříve na prsa a pak pokračujte na jiné části těla. Pokud se vám tato praktika bude líbit, můžete si nechat zlatý déšť pustit do úst a nechat si ho volně vytékat ven.

V případě, že budete tyto hrátky provozovat ve vyměněných rolích a zlatým deštěm budete sprchovat partnerku, dávejte pozor, aby váš penis nebyl příliš stopořený. Erekce močení velice ztěžuje a potřeba zase zabraňuje dobré erekci. Proto si musíte chvilku vyzkoušet v jaké chvíli je pisspro vás ideální provádět.

Comments:

No comments
You need to sign in to comment

Advertisement

advertisement
Password protected photo
Password protected photo
Password protected photo