cz

Pissing hrátky!

reklama
Srp 29 '15 | článek od rubconcom

Pissing  - také nazývaný jako zlatý déšť, zlatá sprcha nebo vodní sporty. Velice populární sexuální praktika, která je velice bezpečná a neškodná. Jelikož moč je sterilní a neobsahuje zhoubné bakterie nic vám nehrozí. Pissing vám může zpestřit erotické hrátky, ale také zpevnit vztah s partnerem. Tato praktika je velice intimní záležitost, díky které se můžete s partnerem mnohem více sblížit.

Provozovat pissing můžete v jakékoli podobě. Doma ve vaně, v přírodě, dívat se na močící přítelkyni, močit do společné nádoby nebo spojit pissing s orálním sexem či jakkoliv jinak. Variant je nespočet a záleží pouze na vaší fantazii.

Jak začít s pissingem?

Vana bude ideální místo, kde s touto praktikou začít. V koupelně si můžete dopřát zlatý déšť bez jakýchkoli obav. Doporučujeme vám nechat se pokřtít zlatým deštěm nejprve od vaši partnerky, která by měla zhruba hodinu až dvě před započetím hrátek vypít minimálně půl litru čaje, čisté vody či minerální vody. Je také důležité co pijete, aby zlatý déšť byl čirý a svěží bez zápachu. Nechte si od partnerky pustit zlatý déšť nejdříve na prsa a pak pokračujte na jiné části těla. Pokud se vám tato praktika bude líbit, můžete si nechat zlatý déšť pustit do úst a nechat si ho volně vytékat ven.

V případě, že budete tyto hrátky provozovat ve vyměněných rolích a zlatým deštěm budete sprchovat partnerku, dávejte pozor, aby váš penis nebyl příliš stopořený. Erekce močení velice ztěžuje a potřeba zase zabraňuje dobré erekci. Proto si musíte chvilku vyzkoušet v jaké chvíli je pisspro vás ideální provádět.

komentáře

žádný komentář
Musíte se přihlásit pro komentování

mini chat

Vaše jméno: zprávy:
 Bold;  Italic;  Color;
 • :))
  Úno 17
 • any sub here
  Úno 4
 • Use our small chat ti meet online users
  Led 22
 • i hope you enjoy our mini chat here. as a think
  Led 11

Reklama

reklama

Uživatelé

hazelzo VIP
DonChuaan
TVlucka
Annlit VIP
lucky88
Alma66666
jarda
Veronika VIP
Mistress_Lagerta VIP
jsemholkacz
Andrey420
Kimi40
DungeonTerapyaBDSM VIP
Justme009 VIP
BrutalTopBreeder
Poprve
Reon
cement123
milaya007
MistressE VIP
giannisbdsm123
Ladyleader VIP
1989belllzeb666
Nacho1992
halakata
dominatlori
zvirenavycvik
slavenana
nusbaum
vivi4love
Cepha
Melina
Arcdomina VIP
Rebell VIP
gurltoy02 VIP
Mistressjanell VIP
zabezpečená fotka heslem
zabezpečená fotka heslem
zabezpečená fotka heslem
'':
přeměna
přesun
Hodnocení: