cz

Fetiš na plavky a lesklé body!

reklama
Srp 29 '15 | článek od rubconcom

Fetiš na plavky a lesklé body!


Kdo je fetišista!

Pokud se vám líbí určitá barva vlasů, vysoké podpatky, milujete anální sex, nebo se rádi obnažujete v soukromí tak to nemusí rozhodně znamenat, že jste fetišista. Fetišisté milují například použité dámské kalhotky, latex, sportovní dresy nebo cokoli jiného, co v nich vyvolává sexuální touhu nebo vzrušení. Příkladem fetišisty je muž, kterého vzrušuje žena v oblečku na sport například při bruslení na in-line bruslích. Tato žena se kvůli jeho vzrušení nemusí ani svlékat. Je dost dobře možné, že by ho taková žena ani nezaujala v případě, že by před ním byla zcela nahá.

Je fetišismus nebezpečný?

Fetišismus rozhodně není nic nebezpečného. Stejně jako heterosexuální jedinci milují ženy či muže v sexy oblečení a milují klasický sex, stejně tak fetišisté milující ženy či muže v lesklých plavkách či sportovním dresu jsou naprosto normální. Samozřejmě nebezpečné je to v případě, že dotyčný jedinec je postižen navíc ještě nějakou deviací. Například pedofilie či má násilnické sklony kriminálního charakteru. Potom takový fetišista může být nebezpečný. Ale to již není otázka fetišismu, ale otázka kriminality.

Swimmsuit fetish

Krásné ladné křivky žen v plavkách jsou neodolatelným bodem pro každého milovníka dámských plavek. Nemusí se jednat jenom o plavky, ale také můžeme přidat sportovní dresy. Lesklé plavky ať suché či mokré obepínající ženské tělo zvýrazňují každou část těla včetně intimních partii, kde můžou vytvářet zajímavé křivky. Ženské tělo vypadá díky tomuto úboru jako dokonalý celek, který neruší žádné zbytečné záhyby, drobné nedostatky na kůži či jakoukoli nedokonalost.

Ideálním místem pro fetišisty se tak stává na jaře a v létě například bruslařská dráha, kde se nachází mnoho krásných žen oblečených v elastických sportovních úborech zvýrazňující tělesné přednosti v dokonalém pojetí. Sportovní tanga rozdělují zadeček přes přiléhavé elastické legíny. Zadeček tak vypadá dokonale a zvyšuje erotickou touhu snad u každého muže.

Zapomenout nesmíme ani na televizní přenosy sportu. Pokud by dotyčný nebyl fetišista na plavky či sportovní dresy asi byste ho u takového programu neudrželi. Například závodní plavání, atletika, krasobruslení nebo běžecké lyžování. To jsou sporty, kde se nachází neuvěřitelné množství žen či mužů v přiléhavých dresech.

Kde hledat na internetu?

Klíčová slova, která byste měli hledat na internetu. Thong leotard, swimmsuit fetish, sexy spandex, cameltoe, gimnastic nude girl, thong, sports dress, sexy gym girl, tights, leggings girl, shiny tights, upskirt.

 

komentáře

žádný komentář
Musíte se přihlásit pro komentování

mini chat

Vaše jméno: zprávy:
 Bold;  Italic;  Color;
 • :))
  Úno 17
 • any sub here
  Úno 4
 • Use our small chat ti meet online users
  Led 22
 • i hope you enjoy our mini chat here. as a think
  Led 11

Reklama

reklama

Uživatelé

hazelzo VIP
DonChuaan
TVlucka
Annlit VIP
lucky88
Alma66666
jarda
Veronika VIP
Mistress_Lagerta VIP
jsemholkacz
Andrey420
Kimi40
DungeonTerapyaBDSM VIP
Justme009 VIP
BrutalTopBreeder
Poprve
Reon
cement123
milaya007
MistressE VIP
giannisbdsm123
Ladyleader VIP
1989belllzeb666
Nacho1992
halakata
dominatlori
zvirenavycvik
slavenana
nusbaum
vivi4love
Cepha
Melina
Arcdomina VIP
Rebell VIP
gurltoy02 VIP
Mistressjanell VIP
zabezpečená fotka heslem
zabezpečená fotka heslem
zabezpečená fotka heslem
'':
přeměna
přesun
Hodnocení: