en

Jak na BDSM a Bondage!

advertisement
Aug 29 '15 | By rubconcom

Bondage a jak si neublížit – 1 část (selfbondage)

V první části „ Bondage a jak si ho užít a neublížit“ si řekneme jak na selfbondage (svazování sám sebe). Jedna možnost jak si užít bondage a pocit bezmoci sám se sebou v případě, že nemáte správného partnera. Jedná se o praktiku, kterou může provozovat každý a dosáhne tak pocitu bezmoci, strachu z možného prozrazení. Selfbondage je velice zajímavá a netradiční věc, která může být velice vzrušivá, ale také dosti nebezpečná. Je třeba aby každý, kdo chce provozovat tyto praktiky by měl dodržovat základní pravidla bezpečnosti.

1.       Úniková cesta: je velice důležité, abyste si před zahájením svazování rozmysleli, jak se ze svého zajetí dostanete.  Dejte si pozor, abyste si nespoutali ruce za zády a pak nezjistili, že klíček od nich je v místě kam nedosáhnete. To by bylo velice nepříjemné. Nebo v případě, že se budete svazovat provazem a začne vás provaz škrtit kolem krku je možnost, jak se rychle ze spoutání dostat a zabránit tak uškrcení.  Proto než začnete, udělejte si scénář od začátku až po samotné vysvobození.

2.       Kontrola kamaráda: Dobrá věc je při selfbondage, abyste měli zadní dvířka. Například kamarádce nebo kamarádovi řeknete, aby vám zavolal v určitou hodinu a pokud to nezvednete, aby k vám rychle přišel. Samozřejmě musí mít klíče od vašeho bytu či domu. Neradi byste zůstali několik dní bez jídla a vody v nepříjemné pozici do doby než vás někdo najde. V případě, že se nic nestane, můžete se kamarádovi vymluvit na cokoli, aby nedostal podezření, že jste dělal něco nepřístojného.

3.       Zdravotní problémy: dejte si pozor a neutahujte si pouta příliš silně, aby jste tak  neztratili cit v prstech pro případné odemknutí zámku klíčkem.

4.       Užijte si svou první vlastní selfbondage.

 

 

 

Comments:

No comments
You need to sign in to comment

Advertisement

advertisement
Password protected photo
Password protected photo
Password protected photo