cz

Jak na BDSM a Bondage!

reklama
Srp 29 '15 | článek od rubconcom

Bondage a jak si neublížit – 1 část (selfbondage)

V první části „ Bondage a jak si ho užít a neublížit“ si řekneme jak na selfbondage (svazování sám sebe). Jedna možnost jak si užít bondage a pocit bezmoci sám se sebou v případě, že nemáte správného partnera. Jedná se o praktiku, kterou může provozovat každý a dosáhne tak pocitu bezmoci, strachu z možného prozrazení. Selfbondage je velice zajímavá a netradiční věc, která může být velice vzrušivá, ale také dosti nebezpečná. Je třeba aby každý, kdo chce provozovat tyto praktiky by měl dodržovat základní pravidla bezpečnosti.

1.       Úniková cesta: je velice důležité, abyste si před zahájením svazování rozmysleli, jak se ze svého zajetí dostanete.  Dejte si pozor, abyste si nespoutali ruce za zády a pak nezjistili, že klíček od nich je v místě kam nedosáhnete. To by bylo velice nepříjemné. Nebo v případě, že se budete svazovat provazem a začne vás provaz škrtit kolem krku je možnost, jak se rychle ze spoutání dostat a zabránit tak uškrcení.  Proto než začnete, udělejte si scénář od začátku až po samotné vysvobození.

2.       Kontrola kamaráda: Dobrá věc je při selfbondage, abyste měli zadní dvířka. Například kamarádce nebo kamarádovi řeknete, aby vám zavolal v určitou hodinu a pokud to nezvednete, aby k vám rychle přišel. Samozřejmě musí mít klíče od vašeho bytu či domu. Neradi byste zůstali několik dní bez jídla a vody v nepříjemné pozici do doby než vás někdo najde. V případě, že se nic nestane, můžete se kamarádovi vymluvit na cokoli, aby nedostal podezření, že jste dělal něco nepřístojného.

3.       Zdravotní problémy: dejte si pozor a neutahujte si pouta příliš silně, aby jste tak  neztratili cit v prstech pro případné odemknutí zámku klíčkem.

4.       Užijte si svou první vlastní selfbondage.

 

 

 

komentáře

žádný komentář
Musíte se přihlásit pro komentování

mini chat

Vaše jméno: zprávy:
 Bold;  Italic;  Color;
 • :))
  Úno 17
 • any sub here
  Úno 4
 • Use our small chat ti meet online users
  Led 22
 • i hope you enjoy our mini chat here. as a think
  Led 11

Reklama

reklama

Uživatelé

hazelzo VIP
DonChuaan
TVlucka
Annlit VIP
lucky88
Alma66666
jarda
Veronika VIP
Mistress_Lagerta VIP
jsemholkacz
Andrey420
Kimi40
DungeonTerapyaBDSM VIP
Justme009 VIP
BrutalTopBreeder
Poprve
Reon
cement123
milaya007
MistressE VIP
giannisbdsm123
Ladyleader VIP
1989belllzeb666
Nacho1992
halakata
dominatlori
zvirenavycvik
slavenana
nusbaum
vivi4love
Cepha
Melina
Arcdomina VIP
Rebell VIP
gurltoy02 VIP
Mistressjanell VIP
zabezpečená fotka heslem
zabezpečená fotka heslem
zabezpečená fotka heslem
'':
přeměna
přesun
Hodnocení: