cz

Anální Fisting jako záliba

reklama
Pro 1 '18 | článek od rubconcom

Anální Fisting jako záliba


Jistě jste už někdy zatoužili potom vyzkoušet nějakou netradiční erotickou praktiku, která by vám zpestřila váš sexuální život a vytrhla vás ze sexuálního stereotypu do kterého se občas každý dostane. A proto jsme pro vás připravili krátký návod jak na praktiku zvanou fisting. Jak se na fisting připravit

Rozhodně nechceme aby se při fistingu „tedy při zavádění rukou do pohlavního orgánu nebo análního otvoru“ stala tzv. nehoda. A proto než se rozhodnete pro tuto praktiku tak je třeba se na ní řádně připravit. Je ideální aby jste chvilku před touto praktikou nebyli moc přejedení a nepožívali  příliš mnoho zeleniny nebo brambor a tak dále. K večeru kdy se budete připravovat tak si nejlépe asi vlezte do vany a vyšroubujte u sprchy koncovku, tak aby vám zůstala jen hadice a vy jste jí mohli zavádět do konečníku. Je třeba si pustit vlažnou až lehce teplou vodu. Nedoporučujeme příliš horkou nebo studenou. Středně silným proudem si napusťte střeva vodou a snažte se jí chvilku zadržovat v sobě. Pak se přemístěte na toaletu a po pár minutách vypusťte všechnu vodu. Tento úkon alespoň jednou zopakujte aby jste byli dokonale pročištění. Nebo samozřejmě můžete použít tzv. intimní sprchu, která se prodává ve většině sexshopů u nás.


Dostatek lubrikačního gelu je základ


Před tím než se dostanete do k samotné akci, je třeba si připravit relativně dost lubrikačního gelu a to ideálně pro anální sex a na vodní bázi. Když si navlhčíte ruku tak pak gel skvěle lubrikuje a vy se tak snáze dostanete do jakékoli skulinky.

Můžete také použít „Cresco“ tedy ten tuk, který se prodává běžně v potravinách. Ten skvěle klouže a může vám pomoci jako náhražka lubrikačního gelu. Tento způsob také můžete vidět u některých gay firsting akcí.


Jdeme do akce


 Ideální předehrou před tím než zavedete první prst tak je tvz. Anilingus , tedy lízání. Tím svěrač krásně povolí a bude připraven k zavedení zatím jednoho prstu.

Jako první je třeba aby jste aplikovali lubrikační gel v dostatečné míře a pomalu zaváděli první prst, kterým můžete mírně kroužit a prozkoumávat dutinu. Pokud jste dostatečně použili lubrikační gel tak pomalu můžete zavádět více prstů a pomalu s nimi kroužit a hrát si. Pokud se jedná o fist muže, tak můžete nahmatat těšně za průchodem doanálu  směrem k břichu prostatu, kterou tím prstem můžete stimulovat.


Když je anální otvor dostatečně uvolnění tak můžete pomalu zavádět celou ruku. Nejdříve s nataženými prsty a jakmile se dostanete až po klouby prstů tak uvnitř sevřete prsty v pěst a krouživým pohybem můžete stimulovat vzrušení.

Dávejte pozor na zranění a to můžete předejít například použitím latexových rukavic . je také důležité aby jste neměli dlouhé nehty a nepodráždili či neporušili sliznici. U milovníků této praktiky můžete postupně posouvat ruku hlouběji a hlouběji a krouživými pohyby tak zvyšovat vzrušení.

U méně zkušených fistérů je lepší když nebudete hned napoprvé vsouvat do análu celou ruku ale tak maximálně na tři až čtyři prsty a pomalu tak budete partnerovi či partnerce análek roztahovat a trénovat na další akci.

 

Doufáme, že tento krátký článek vám ujasnil co je třeba dodržet u análního fistingu a jak se na něj připravit aby jste si ho dokonale užili.

komentáře

žádný komentář
Musíte se přihlásit pro komentování

mini chat

Vaše jméno: zprávy:
 Bold;  Italic;  Color;
 • :))
  Úno 17
 • any sub here
  Úno 4
 • Use our small chat ti meet online users
  Led 22
 • i hope you enjoy our mini chat here. as a think
  Led 11

Reklama

reklama

Uživatelé

hazelzo VIP
DonChuaan
TVlucka
Annlit VIP
lucky88
Alma66666
jarda
Veronika VIP
Mistress_Lagerta VIP
jsemholkacz
Andrey420
Kimi40
DungeonTerapyaBDSM VIP
Justme009 VIP
BrutalTopBreeder
Poprve
Reon
cement123
milaya007
MistressE VIP
giannisbdsm123
Ladyleader VIP
1989belllzeb666
Nacho1992
halakata
dominatlori
zvirenavycvik
slavenana
nusbaum
vivi4love
Cepha
Melina
Arcdomina VIP
Rebell VIP
gurltoy02 VIP
Mistressjanell VIP
zabezpečená fotka heslem
zabezpečená fotka heslem
zabezpečená fotka heslem
'':
přeměna
přesun
Hodnocení: