cz

Chcete více sexy odpovědí?

reklama
Říj 5 '18 | článek od rubconcom

Want better kinky responses?


Chcete více odpovědí na seznamkách a komunitních webech. Ať už se jedná o jakoukoli seznamku chcete potkat a komunikovat s vaší vysněnou osobou. Ale co napsat jako první? Chcete-li se seznámit je třeba v jakékoli komunitě projevit důvěru a bezpečnost. Proto jsme se zamysleli nad tím co vlastně jako první napsat a jak reagovat na první zprávu


Nestačí říci ahoj


Komunikace musí někde začít a to kdekoli a jakkoli, ale nestačí říci jen ahoj, tím se asi nikam nedostanete. Samozřejmě je také důležité aby jste ve svém profilu měli pěknou fotku, která o vás něco řekne. Rozhodně ne staženou z internetu nebo nic neříkající krajinku či zvíře nebo něco podobného.

Představte si, že dostanete zprávu „ahoj jak se máš“ nebo něco podobného, tak jí určitě budete ignorovat. A proč? Protože se dá předpokládat, že odesílatel posílá mnoho zpráv mnoha uživatelům se stejným textem a zřejmě nebude mít moc velkou fantazii a ani nebude asi moc inovativníDejte důvod


Když dostanete první zprávu asi každý si pokládá otázku proč zrovna mě ta dotyčná osoba píše?  Je třeba si na tuto otázku osobně odpověď než začnete psát vaší první zprávu. Pokuste se nejdříve zjistit jakou aktivitu uživatel vytváří, jaké má fotky a co ho asi tak zajímá a jaké záliby má. Říci totiž někomu o tom, že vás zajímá to samé není nikdy špatná věc. Proto asi není dobré psát v první zprávě, že má ta slečna krásná prsa a sexy zadeček.


Zeptejte se něco


Odesláním zprávy samozřejmě chcete aby vám dotyčná osoba odepsala. Ale jaká má být ta otázka aby byla dostatečně zajímavá aby vám protějšek odpověděl?


Nevhodné otázky


-          Chceš mě spoutat/ můžu tě spoutat

-          Jsou tvá prsa pravá

-          Pošleš mě prosím nahé fotky


Vhodné otázky


-          Jaké netradiční praktiky se ti líbí

-          Copak by jsi ráda/rád o mě věděl, co ti mohu prozradit

-          O čem by jsi si ráda popovídala/l


Ukažte druhé osobě, že jste otevření jak jen to jde a působíte důvěryhodně a zajímáte se o druhou osobu, ne že vás zajímá jen flirt na jednu noc a o někoho kdo vám jen splní vaše sny.


Nejde vždy jen o vás


Váš cíl by měl být, potkat někoho kdo vám vyhovuje a kdo má stejné záliby jako vy. Ale když už někomu píšete je důležité aby jste nemluvili jen o svých potřebách a touhách , ale uvědomili si , že i ostatní mají své tužby a potřeby.


Například:


Jsem milovníkem uctívání nožiček, a koukám že se ti také líbí tato praktika. Navíc se nacházíme v okolí. Jak máš rád/a feet worshipp?  Pokud bychom se více poznali rozhodně budu rád/a když ti budu moci splnit tvé touhy a tvé představy


Příklad jak to nepsat raději


Jsem milovníkem uctívání nožiček, a budu ti je lízat a líbat. Chci abys mě strčila palec do pusy a pořádně s ním točila. Potřebuji abych ti mohl cucat prstíky. Napiš mě adresu dojedu za tebou


Diskrétnost a bezpečí je sexy


Rozhodně nikomu ve zprávách nedávejte vaše osobní údaje. A to ani adresu ani telefon a tak ze začátku. Ani se na tyto věci neptejte, to by vzalo rychlí konec. Na první schůzku si zvolte nějaké veřejné místo, například kavárnu, restauraci nebo něco podobného.

Navíc když s někým mluvíte, respektive si píšete první zprávy, tak si představte, že spolu sedíte v jedné místnosti naproti sobě a mluvíte z očí do očí.  Je to samozřejmě mnohem těžší než si psát přes internet , ale je to dobrý způsob jak se dostat k tomu co druhé osobě napsat. Hlavně napište takový text aby jste druhé osobě dali možnost na ní odpovědět.

komentáře

žádný komentář
Musíte se přihlásit pro komentování

mini chat

Vaše jméno: zprávy:
 Bold;  Italic;  Color;
 • :))
  Úno 17
 • any sub here
  Úno 4
 • Use our small chat ti meet online users
  Led 22
 • i hope you enjoy our mini chat here. as a think
  Led 11

Reklama

reklama

Uživatelé

hazelzo VIP
DonChuaan
TVlucka
Annlit VIP
lucky88
Alma66666
jarda
Veronika VIP
Mistress_Lagerta VIP
jsemholkacz
Andrey420
Kimi40
DungeonTerapyaBDSM VIP
Justme009 VIP
BrutalTopBreeder
Poprve
Reon
cement123
milaya007
MistressE VIP
giannisbdsm123
Ladyleader VIP
1989belllzeb666
Nacho1992
halakata
dominatlori
zvirenavycvik
slavenana
nusbaum
vivi4love
Cepha
Melina
Arcdomina VIP
Rebell VIP
gurltoy02 VIP
Mistressjanell VIP
zabezpečená fotka heslem
zabezpečená fotka heslem
zabezpečená fotka heslem
'':
přeměna
přesun
Hodnocení: