cz

Transexuálové a pracovní pozice

reklama
Srp 2 '18 | článek od rubconcom

Již jednou jsme psali krátký článek o tom jaké to je být transsexuál a shánět práci. Samozřejmě sehnat slušnou práci není jednoduché ani pro netranssexuální lidi, ale možná transsexuálové to mají o to složitější.

At už se jedná o MtF nebo FtM tak budete narážet na některé překážky, které vás asi v práci neminou. Samozřejmě mám na mysli zaměstnanecký poměr, protože u podnikatelů je to trošku něco jiného, tam jste svým pánem a můžete tak bez problému fungovat v jakékoli fázi proměny.

S čím se budete potýkat

Pracovní pohovor

Když už budete mít štěstí a dostanete se na pracovní pohovor, tak budete čelit nejspíš tomu, že se dotyčná osoba bude divit , že očekávala osobu opačného pohlaví , at už podle hlasu nebo dle vizáže. Hlavně pokud se jedná o transsexuála , který prochází změnou z muže na ženu bude hrát roli hlavně hlas v telefonu při sjednávání schůzky a pak zřejmě i na pohovoru. Je samozřejmě otázka na jakou pozici se hlásíte. Pokud je to nějaká dělnická pozice tak by v tom nemusel být problém, ale pokud se bude jednat o pozice kde budete komunikovat s lidmi a jedná se o vyšší pozici a budete mít na starosti významné klienty tak bude samozřejmě přihlíženo i na vzhled a to může být problém. Proto je již složité jak se obléknout a jak se na takovém pohovoru chovat.

Posměch spolupracovníků

Když už se dostanete do práce pak je možné že se potkáte s posměchem a urážkami či jinou formou pohrdání od vašich nových spolupracovníků. Samozřejmě to nemusí být problém, jen se snažím teď říci, že to může nastat. Třeba problém s tím jak vás mají oslovovat. Některým to může být trapné, někteří nevědí a jiní si z vás díky tomu mohou dělat srandu .

Šatny a toalety

Šatny  a toalety obecně přinášejí další problém. Vy jsi jdete na vámi preferovanou toaletu nebo šatnu, ale může se najít problém ve vašich spolupracovnicích v případě, že jste muž procházející proměnu v ženu, protože pokud nevypadáte jako naprosto dokonalá nebo již nejste po operaci tak si mohou stěžovat i u nadřízených , že v dámské šatně a na dámské toaletě nemáte co dělat a budou vám dělat problémy. A chodit na pánské šatny a toalety vám přijde nepřípustné. Je na zaměstnavateli aby vám zajistil kvalitní šatnu a případně opatření aby jste mohla bez problémů ve firmě fungovat, ale známe případy, kdy to byl takový problém, že se lidé i z těchto důvodů soudí se zaměstnavatelem, který si s tím nevěděl rady a dal zaměstnanci výpověď.

Únava a fyzicky náročná práce

Vzhledem , k tomu že nejspíš berete hormony budete se potýkat i s únavou a problémem fyzicky náročné práce, která není ani lékařem doporučena z hlediska hormonální léčby.

Tento krátký článek je jen náznakem toho co vás v práci nebo budoucí práci může potkat a ne úplně často se o takových věcech mluví. Někdy v budoucnu rozebereme další věci, které by vás mohli provázet v zaměstnání, protože to je povídání na hodně  a hodně dlouho , tak jsme udělali takovou malou pohádku na pokračování z tohoto tématu

Pusu vaše Nicola

komentáře

žádný komentář
Musíte se přihlásit pro komentování

mini chat

Vaše jméno: zprávy:
 Bold;  Italic;  Color;
 • :))
  Úno 17
 • any sub here
  Úno 4
 • Use our small chat ti meet online users
  Led 22
 • i hope you enjoy our mini chat here. as a think
  Led 11

Reklama

reklama
sex shop

Uživatelé

hazelzo VIP
DonChuaan
TVlucka
Annlit VIP
lucky88
Alma66666
jarda
Veronika VIP
Mistress_Lagerta VIP
jsemholkacz
Andrey420
Kimi40
DungeonTerapyaBDSM VIP
Justme009 VIP
BrutalTopBreeder
Poprve
Reon
cement123
milaya007
MistressE VIP
giannisbdsm123
Ladyleader VIP
1989belllzeb666
Nacho1992
halakata
dominatlori
zvirenavycvik
slavenana
nusbaum
vivi4love
Cepha
Melina
Arcdomina VIP
Rebell VIP
gurltoy02 VIP
Mistressjanell VIP
zabezpečená fotka heslem
zabezpečená fotka heslem
zabezpečená fotka heslem
'':
přeměna
přesun
Hodnocení: