cz

Pro Dominanty a Dominy jak na to

reklama
Kvě 15 '17 | článek od rubconcom

Chcete být dominantem a mít svou subinku a chcete mít vztah D/s, ale nechcete se dostat do role otrokáře, kdy svůj submisivní protějšek jen zneužíváte a bere pouze vy. Je mnoho pravidel , které by měl dominant dodržovat a ctít vůči svému submisivnímu protějšku.

Milovat svůj submisivní protějšek

Samozřejmě je důležité, aby dominant měl ke svému submisivnímu protějšku vztah a to nejlépe v podstatě partnerský. Dominant by se měl o svůj submisivní protějšek starat a ctít jeho práva a potřeby. Nepředstavujte si že budete mít otroka či otrokyni kterou budete jen sexuálně zneužívat a nestarat se o její city, pohodlí a city. To je možná v pornofilmech , ale život ve stylu D/s takový není

Povinnosti dominanta

Je třeba aby se dominant staral o svůj submisivní protějšek. V případě, že je hodná či poslušná submisivní osoba tak jí může pochválit třeba pohlazením, projevením náklonnosti nebo podobným způsobem. Další věcí je třeba se o submisivní osobu postarat jak hmotně tak sociálně. To nemyslíme samozřejmě aby si dominant svou submisivní polovičku vydržoval, ale je třeba jí zajistit sociální potřeby a případně i další věci. Tedy dominant se o svou submisivní polovičku musí starat

Je třeba trestat ale ne ponižovat

Dost často si muži pletou výraz trestat a ponižovat. Samozřejmě pro vyznavače ponížení je to občas třeba ale v takovém D/s vztahu je třeba aby trest byl výchovný ale ne zcela ponižující. Můžete zvolit poziční trest, odepření některých privilegií nebo další věci, ale neponižovat před přáteli, cizími osobami či provádět nedůstojné tresty.

Bezpečnost a zdravý

Pokud si budete užívat se svým submisivním protějškem a provádíte netradiční sexuální praktiky dbejte na bezpečnost a zdravý. Je třeba aby každá praktika měla svůj smysl ať psychický nebo fyzický . nebojte se tzv. bezpečnostního slova , kdy může submisivní osoba , například při bondáži možnost zastavit či pozastavit danou činnost protože je to příliš bolestivé nebo se jí to nelíbí nepovažuje to za dobré. Proto na to nikdy nezapomínejte. Je třeba aby jakákoli sexuální praktika nepoškozovala zdravý ani jednoho z aktérů. Dlouhodobé následky rozhodně nejsou to co by vás mělo lákat, naopak se jich vyvarujte. Taková menší jelita po spankingu  nevadí nebo lehké otlačeniny po provazech, ale ostatní není dovoleno v kvalitním D/s vztahu.

komentáře

žádný komentář
Musíte se přihlásit pro komentování

mini chat

Vaše jméno: zprávy:
 Bold;  Italic;  Color;
 • :))
  Úno 17
 • any sub here
  Úno 4
 • Use our small chat ti meet online users
  Led 22
 • i hope you enjoy our mini chat here. as a think
  Led 11

Reklama

reklama
sex shop

Uživatelé

hazelzo VIP
DonChuaan
TVlucka
Annlit VIP
lucky88
Alma66666
jarda
Veronika VIP
Mistress_Lagerta VIP
jsemholkacz
Andrey420
Kimi40
DungeonTerapyaBDSM VIP
Justme009 VIP
BrutalTopBreeder
Poprve
Reon
cement123
milaya007
MistressE VIP
giannisbdsm123
Ladyleader VIP
1989belllzeb666
Nacho1992
halakata
dominatlori
zvirenavycvik
slavenana
nusbaum
vivi4love
Cepha
Melina
Arcdomina VIP
Rebell VIP
gurltoy02 VIP
Mistressjanell VIP
zabezpečená fotka heslem
zabezpečená fotka heslem
zabezpečená fotka heslem
'':
přeměna
přesun
Hodnocení: