en

Pro Dominanty a Dominy jak na to

advertisement
May 15 '17 | By rubconcom

Chcete být dominantem a mít svou subinku a chcete mít vztah D/s, ale nechcete se dostat do role otrokáře, kdy svůj submisivní protějšek jen zneužíváte a bere pouze vy. Je mnoho pravidel , které by měl dominant dodržovat a ctít vůči svému submisivnímu protějšku.

Milovat svůj submisivní protějšek

Samozřejmě je důležité, aby dominant měl ke svému submisivnímu protějšku vztah a to nejlépe v podstatě partnerský. Dominant by se měl o svůj submisivní protějšek starat a ctít jeho práva a potřeby. Nepředstavujte si že budete mít otroka či otrokyni kterou budete jen sexuálně zneužívat a nestarat se o její city, pohodlí a city. To je možná v pornofilmech , ale život ve stylu D/s takový není

Povinnosti dominanta

Je třeba aby se dominant staral o svůj submisivní protějšek. V případě, že je hodná či poslušná submisivní osoba tak jí může pochválit třeba pohlazením, projevením náklonnosti nebo podobným způsobem. Další věcí je třeba se o submisivní osobu postarat jak hmotně tak sociálně. To nemyslíme samozřejmě aby si dominant svou submisivní polovičku vydržoval, ale je třeba jí zajistit sociální potřeby a případně i další věci. Tedy dominant se o svou submisivní polovičku musí starat

Je třeba trestat ale ne ponižovat

Dost často si muži pletou výraz trestat a ponižovat. Samozřejmě pro vyznavače ponížení je to občas třeba ale v takovém D/s vztahu je třeba aby trest byl výchovný ale ne zcela ponižující. Můžete zvolit poziční trest, odepření některých privilegií nebo další věci, ale neponižovat před přáteli, cizími osobami či provádět nedůstojné tresty.

Bezpečnost a zdravý

Pokud si budete užívat se svým submisivním protějškem a provádíte netradiční sexuální praktiky dbejte na bezpečnost a zdravý. Je třeba aby každá praktika měla svůj smysl ať psychický nebo fyzický . nebojte se tzv. bezpečnostního slova , kdy může submisivní osoba , například při bondáži možnost zastavit či pozastavit danou činnost protože je to příliš bolestivé nebo se jí to nelíbí nepovažuje to za dobré. Proto na to nikdy nezapomínejte. Je třeba aby jakákoli sexuální praktika nepoškozovala zdravý ani jednoho z aktérů. Dlouhodobé následky rozhodně nejsou to co by vás mělo lákat, naopak se jich vyvarujte. Taková menší jelita po spankingu  nevadí nebo lehké otlačeniny po provazech, ale ostatní není dovoleno v kvalitním D/s vztahu.

Comments:

No comments
You need to sign in to comment

Advertisement

advertisement
Password protected photo
Password protected photo
Password protected photo