cz

Erotický veletrh 2015 : Nuda a zmar!!! Praha

reklama
Lis 22 '15 | článek od rubconcom
Erotický veletrh 2015 : Nuda a zmar!!! Praha
0

Byli jsme na letošním erotickém veletrhu v hotelu Diplomat a byli jsme celkem zklamaní. U vchodu je sice poutač, ale nijak tento fakt nevypovídá , že by se zde konala nějaká velká akce. Po příchodu do vstupní haly jsme narazili na pult, kde se účtuje 200 kč vstupné a jsme plní očekávání co nás čeká.

Po schodech jsme vyšli do prvního patra, kde na nás hned kouknul malý bar, kde se za 50 kč prodávala sklenka bílého vína, whiskey a další tekutiny. Měli jsem možnost jít na pravo či do leva, tak jsme vyrazili do leva a po projití chodbou jsme se dostali do jednoho z hlavních sálů. Bylo zde pár vystavovatelů cca 10 víc to asi nebylo, jednalo se o nějaká trička, prodej vibrátorů a hyperinzerce zde měla stránek a dvě divné slečny se koupaly ve vířivce.

A tak jsme se po asi pěti minutách vrátili na začátek a šli jsme na druhou stranu, tam jsme s hrůzou zjistili, že je zde dalších šest vystavovatelů a to je vlastně naprosto vše a na show se zde mačkalo asi tisíc lidí a nebylo nic vidět a ono vlastně ani nebylo na co. Tancovali zde nějací dva chlapíci s vysportovaným tělem, ale nebyla to žádná super show , kterou bychom od takové akce čekali.

Bohužel jsme s hrůzou zjistili, že toto bylo vše co se zde dělo. Tedy abychom to shrnuli. Bylo zde cca 16 vystavovatelů, ne úplně povedená show a tři bary kde si můžete koupit nějaké pití a to vše za 200 kč. Po cestě sálem jste mohli potkat polonahé slečny s celulitidou a bez dobré postavy, zajíčka kterému vylézal špek z kalhotek a jinak nic zajímavého. Lidí na veletrhu sice bylo dost ale myslím, že nikoho to pozitivně nepřekvapilo , spíš naopak se jednalo o vyhozené peníze. Snad další roky budou lepší a v lepších prostorách než v kongresových sálech hotelu

komentáře

žádný komentář
Musíte se přihlásit pro komentování

doporučené články

mini chat

Vaše jméno: zprávy:
 Bold;  Italic;  Color;
 • :))
  Úno 17
 • any sub here
  Úno 4
 • Use our small chat ti meet online users
  Led 22
 • i hope you enjoy our mini chat here. as a think
  Led 11

Reklama

reklama

Uživatelé

hazelzo VIP
DonChuaan
TVlucka
Annlit VIP
lucky88
Alma66666
jarda
Veronika VIP
Mistress_Lagerta VIP
jsemholkacz
Andrey420
Kimi40
DungeonTerapyaBDSM VIP
Justme009 VIP
BrutalTopBreeder
Poprve
Reon
cement123
milaya007
MistressE VIP
giannisbdsm123
Ladyleader VIP
1989belllzeb666
Nacho1992
halakata
dominatlori
zvirenavycvik
slavenana
nusbaum
vivi4love
Cepha
Melina
Arcdomina VIP
Rebell VIP
gurltoy02 VIP
Mistressjanell VIP
zabezpečená fotka heslem
zabezpečená fotka heslem
zabezpečená fotka heslem
'':
přeměna
přesun
Hodnocení: